Zīmēšanas kursi


Mūsu zīmēšanas kursā Jūs varēsiet apgūt akadēmiska zīmējuma pamatus, kā arī palīdzēsim interesentiem ar priekšzināšanām paaugstināt profesionālo līmeņi.
  Studijas mērķis ir iemācīt telpisko domāšanu, ģeometrisko formu un cilvēka galvas konstruktīvo uzbūvi. Apmācības procesā uzmanība tiek īpaši pievērsta kompozīcijai, perspektīvai, konstrukcijai, proporcijām un grafiskai izpildei.

  Mūsu zīmēšanas kursā Jūs varēsiet iemācīties akadēmiska zīmējuma pamatus. Programmā ietilpst:

  Ģeomētrisko ģipšu formu apgūšana, tam seko sadzīves priekšmeti un drapērija, tālāk ģipša formas, sejas atsevišķie elementi, visbeidzot ģipša galvas. Tiem, kas plāno stāties LMA glezniecības, grafikas un modes dizaina nodaļās kurs beidzās ar cilvēka figūras zīmēšanu no dzīviem modeļiem.

  Mūsu zīmēšanas studijā Jūs trenēsiet roku, uzlabosiet acumēru, iemācīsieties pareizi mērīt proporcijas, kā arī izpratīsiet kas ir telpiskums un dziļums.


  Kompozīcijas pamati


  Kompozīcija ir katra mākslas darba pamats, neveiksmīgs objektu izvietojums var sabojāt jebkuru labu gleznu.

  Šajās nodarbībās Jūs uzzināsiet, kā pareizi izvietot objektus uz audekla vai lapā, kādām proporcijām tiem ir jābūt attiecībā vienam ar otru, kā organizēt krāsu laukumus pret fonu; kas ir akcentu un dominējošo formu sistēma.


  Pasniedzējs


  Mūsu pasniedzējai Katrīnai Taivānei ir vairāk kā 10 gadu pieredze darbā gan ar pusaudžiem, gan ar pieaugušajiem.

  Vairāk info par pasniedzēju:

www.katrina-taivane.lv

  Gleznošanas kursi


  Eļļas glezniecība ir vienreizēja tehnika, kura ļauj radīt dažādus efektus: no caurspīdīgiem lazējumiem līdz izteiksmīgām reljefa kārtām.

  Šis kurs ir paredzēts mazām grupām ar individuālu pieeju. Tas nozīmē, ka Jūs varat nākt ar jebkuru sagatavošanas līmeni.

Profesionālais pasniedzējs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi iepazīstinās Jūs gan ar bāzes zināšanām, gan palīdzēs izkopt savas esošās prasmes. Ja Jūs esat cilvēks ar pieredzi, Jums būs iespēja šajā studijā realizēt savas idejas un radīt dāvanas tuviniekiem vai izrotāt savus mājokļus ar pašu radītām oriģinālām gleznām.

  Mūsu gleznošanas nodarbībās ar pieredzējuša mākslinieka palīdzību Jūs iemācīsieties:

gleznot no dabas;

izprast eļļas glezniecības pamatprincipus;

labāk izjust krāsas;

precīzi jaukt vajadzīgos toņus;

izmantot dažādas glezniecības tehnikas.

  Atkarībā no Jūsu iepriekšējās sagatavotības pakāpes sniedzam iespēju apgūt gan vienkāršo, gan sarežģīto kluso dabu, ainavu, abstrakcju, portretu gleznošanu.
  Palīdzēsim iegūt jaunas atklāsmes gleznošanas tehnikās un krāsu kompozīcijā, patīkami un radoši pavadot laiku domubiedru lokā.


  Plenēri


  Saviem audzēkņiem “Slazda” studija vasaras mēnešos piedāvā skaistus plenērus pie jūras.


  Cenas


   2 stundas (120 min) maksā 9.00 EUR

   3 stundas (180 min) maksā 12.00 EUR

  Mākslas studija “Slazds”piedāvā

  pusaudžiem un pieaugušajiem:


  Apgūt zīmēšanas, gleznošanas un kompozīcijas  pamatus no paša sākuma, pilnveidot jau iegūtās iemaņas un prasmes,  kā arī maksimāli labi sagatavot LMA (Latvijas Mākslas Akademija), JRRMV (Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola), RDMV (Rīgas Dizaina un Mākslas Vidusskola) iestājpārbaudījumiem.


  Lai nodrošinātu ikviena audzēkņa individuālo mērķu sasniegšanu mākslas izglītībā, mācību programmas tiek individuāli sastādītas un apspriestas ar pasniedzēju.


  Studija ir īpaša ar to, ka tā darbojas arī kā mākslinieku meistardarbnīca.


  Nodarbības notiek nelielās grupās (līdz 5 cilvēkiem) profesionāla pieredzējušā mākslinieka vadībā, labi aprīkotās telpās Vecrīgā, mākslas galerijā “Slazds” – blakus Zviedru vārtiem.


  Nodarbību laiki:


Otrdien: 13.00-19.00

Trešdien: 13.00-21.00

Ceturtdien: 13.00-21.00

Piektdien: 13.00-19.00

Svētdien: 13.00-16.00

  Mūsu darba laikā Jūs varat izvēlēties Jums piemērotu brīdi, iepriekš saskaņojot to ar pasniedzēju.


  Jautājumiem par studiju, nodarbību laikiem, kā arī lai pieteiktos zīmēšanas un gleznošanas nodarbībām, varat izmantot zemāk esošo kontaktformu vai rakstot uz: slazds@slazds.lv.

Mākslas studija


Vecrīga, Aldaru iela 12/14

(tieši pie Zviedru vārtiem)

Katrīna: +371 28812114

e-mail:slazds@slazds.lv

В нашей студии рисования “Слаздс” занятия живописи, занятия по рисунку, занятия композиции, мастер-классы

происходят также и на русском языке!