Zīmēšanas nodarbības


Piedāvājam zīmēšanas nodarbības iesācējiem akadēmiskas zīmēšanas pamatu apguvei, kā arī interesentiem ar priekšzināšanām profesionālā līmeņa paaugstināšanai. Ir arī nodarbības ar dzīviem modeļiem. Pārsvarā strādājam tradicionālajā zīmuļa tehnikā.

Studijas mērķis ir iemācīt telpisko domāšanu, ģeometrisko formu un cilvēka galvas konstruktīvo uzbūvi. Apmācības procesā uzmanība tiek īpaši pievērsta kompozīcijai, perspektīvai, konstrukcijai, proporcijām un grafiskai izpildei.

Katru otro ceturtdienu notiek arī skicēšanas nodarbības ar modeļiem.


Palīdzēsim pareizi un brīvi attēlot uz papīra telpiskos objektus – kluso dabu, klasisko galvu, ģeometrisko formu kompozīciju.

Gleznošanas nodarbības


Studija piedāvā gleznošanas nodarbības visiem gribētājiem ar priekšzināšanām, kā arī mācību kursu gleznošanā, kompozīcijā un krāsu mācībā interesentiem bez iepriekšējām zināšanām. Atkarībā no audzēkņu iepriekšējās sagatavotības pakāpes sniedzam iespēju apgūt gan vienkāršo, gan sarežģīto kluso dabu, ainavu, abstrakcju, portretu gleznošanu.

Palīdzēsim izkopt profesionālās iemaņas gleznošanā, sagatavojoties iestājpārbaudījumiem, vai arī iegūt jaunas atklāsmes gleznošanas tehnikās un krāsu kompozīcijā, patīkami un radoši pavadot laiku domubiedru lokā.

Lai nodrošinātu ikviena audzēkņa individuālo mērķu sasniegšanu mākslas izglītībā, mācību programmas tiek individuāli sastādītas un apspriestas ar pasniedzēju.


Plenēri


Saviem audzēkņiem “Slazda” studija vasaras mēnešos piedāvā skaistus plenērus pie jūras.

Mākslas galerija “Slazds”piedāvā:


Apgūt zīmēšanas, gleznošanas un kompozīcijas  pamatus no paša sākuma, pilnveidot jau iegūtās iemaņas un prasmes,  kā arī sagatavosim LMA (Latvijas Mākslas Akademija), JRRMV (Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola), RDMV (Rīgas Dizaina un Mākslas Vidusskola) iestājpārbaudījumiem.


Studija ir īpaša ar to, ka tā darbojas arī kā mākslinieku meistardarbnīca.


Nodarbības notiek nelielās grupās (līdz 6 cilvēkiem) profesionālu pieredzējušu mākslinieku vadībā, labi aprīkotās telpās Vecrīgā, mākslas galerijā “Slazds” – blakus Zviedru vārtiem.


Studija darbojas katru dienu no 13.00 līdz 21.00, izņemot sestdienas. Ir gan dienas, gan vakara grupas. Katram gribētājam tiek izstrādāta sava apmācības programma, atkarībā no velmēm, prasmēm un mērķiem. Vienas nodarbības maksa 12 EUR, ilgums  3 stundas. Savukārt, var izvēlēties arī 2 stundu nodarbību par 9 EUR.


Jautājumiem par studiju, nodarbību laikiem, kā arī lai pieteiktos zīmēšanas un gleznošanas nodarbībām, varat izmantot zemāk esošo kontaktformu vai rakstot uz: slazds@slazds.lv.

Mākslas studija


Vecrīga, Aldaru iela 12/14

(tieši pie Zviedru vārtiem)

Katrīna: +371 28812114

e-mail:slazds@slazds.lv