Mazliet par “Novembra liktenis 2010” muzikālo daļu - Cat From Japan


Cat from Japan ir Uģa Kagaiņa 2006. gadā aizsākts muzikāls soloprojekts.
Uzskāpis uz skatuves, Japānas kaķis savu elektrisko ģitāru pieslēdz pie effektu aparatūras un spēlē dažādas paškomponētas dziesmas. Uzstāšanās ir dzīva improvizācija un dziesmas tiek radītas lūpojot, jeb ik pa brīdim ierakstot dziesmām apakšā vienojošas tēmas: ritmu, pavadījumu, basa noti, bet pēc tam pāri visam piespēlējot solo tēmas. Tieši tādēļ rezultāts ir muzikāli daudzveidīgs, postrokāls un pat psihodēliski meditatīvs. Viena no galvenajām lietām, ko mūziķis vēlas nodot saviem klausītājiem ir dziļu pārdomu un atmiņu veicinošas sajūtas, ieraujot viņus savu sapņu labirintos.

Vairāk par Cat From Japan

“Novembra liktenis” 2010 - Mākslas galerijā “Slazds”


Šī bija jau otrā tumšās mākslas izstāde ar nosaukumu - „Novembra Liktenis”, pirmā notika pagājušā gada novembrī, kā sava veida tumšas mākslas pionieri – pirmoreiz šajā žanrā Latvijā, galerijā „Slazds” vienkopus tika izstādīti dažādu vietējo autoru tumšās mākslas darbi, izstādes atklāšanā muzicēja doom metal grupa Frailty, majīgā un tumšā atmosfērā savās domās dalijās dažādi mākslas pazinēji un kritiķi.


Šogad, tradīcija nemainījās – tumšā māksla, klātienē sastopamie autori, īpašais dzēriens un izstādes atklāšanas mūzikālā daļa – psihodēliskais ģitārburvis – Cat From Japan.


Rudenīgi, bet silti pateicības vārdi producentu apvienībai P3lican par nesavtīgo atbalstu pasākuma muzikālās sadaļas organizēšanā, mēdijiem par informatīvo atbalstu, kā arī ļaudīm, kuri palīdzēja iemūžināt šo notikumu. Liels paldies pašam ģitārspēles virtuozam, kurš uzbūra lielisku un notikumam ļoti atbilstošu muzikālo atmosfēru.


Tiem kuriem nebija iespēja klātienē apmeklēt atklāšanas pasākumu piedāvājam iejusties tā atmosfērā ieslēdzot mūziku un aplūkojot bildes.

Uz tikšanos nākamgad!

Fragments no TV3 raidījuma “Bez tabu” 16.11.2010 , visu raidījumu var nosktīties TV3 interneta video portālā www.tv3play.lv